Nezařazené

Zabezpečte si autostan, zkraťte si montáž SpímeNaStřeše.cz

Zabezpečení střešního stanu, autostanu, proti krádeži. Matice, Airtag

Bezpečné a elegantní upevnění autostanu.

 

Autostany se upevňují pomocí T šroubů nebo šroubu vsazeného do speciálního plechu.

Tyto šrouby si libovolně posunete před a za příčník. Pomocí instalačního plechu poté autostan na příčníky uchytíte.

Každý autostan si koupíte s univerzální instalační sadou. U profesionálních prodejců k autostanu obdržíte také speciální matice proti odcizení.

Zmíněný způsob upevnění je univerzální a střešní stan pomocí něj namontujete na většinu aut opatřených střešními nosiči. Jak už to tak však bývá, univerzální řešení nemusí být to nejlepší. Pro všechny z Vás bažící po bezpečnějším a elegantnějším upevnění stanu jsme začali vyrábět instalační plechy přesně tvarované na střešní nosiče značek Thule, Hakr, Atera, ale i jiné. Díky unikátním gumovým vložkám z 3D tiskárny  a na zakázku vytvořeného nerezového plechu vyrobíme  upevňovací sadu i na Váš příčník. Pokud máte jiné příčníky a také byste rádi instalovali stan na auto pomocí plechů RTT-secure.com, kontaktujte nás emailem.

Mezi hlavní výhody přesných plechů patří:

  • elegantní upevnění
  • rychlejší montáž
  • vyšší bezpečnost

Níže si všechny výhody upevňovacích plechů RTT-secure.com rozebereme ještě podrobněji.

Elegantní upevnění:

Nerezový plech jsme  vytvarovali na míru moderním aerodynamickým příčníkům. Do tohoto plechu se následně vloží přesná gumová vložka. Díky tomu tak instalační plech dokonale obejme příčník.

Rychlejší montáž:

Instalační šrouby lze díky jejich přesným tvarům zkrátit na požadovanou délku. Už tedy nemusíte upevňovat matice na zbytečně dlouhé šrouby. Montáž a demontáž autostanu pro Vás tak bude snažší a rychlejší.

Bezpečnost:

Máte-li bezpečnostní matice, nejsnazší cestou pro zloděje je přeříznutí instalačních šroubů. Díky tomu, že přinášíme přesně tvarované plechy, zmenšíme mezeru mezi střešním stanem a maticí. Krádež autostanu se tak zloději výrazně komplikuje.

K přesným instalačním plechům je ideální zakoupit také bezpečnostní matice, které lze povolit pouze speciálním klíčem. Matice využívá zakulacení, díky kterému není možné ji povolit pouhými kleštěmi.

Napsat komentář