fbpx
Autostany logo transparentní SpimeNaStrese.cz

Jak je to s doručením autostanu?

Autostan koláž

 

Možné jsou dva způsoby:

 

1. Stan na auto k Vám můžeme doručit kurýrní službou. Tento způsob je bohužel poměrně finančně náročný. Proč? Jedná je totiž o nadrozměrnou zásilku, která dokonce musí být na samostatné paletě. Např.: doručení do Prahy z našeho skladu s patřičným pojištěním cenově vyjde cca na 2 700 Kč.

 

2. Bojíte se, že stany na střechu auta nezvládnete namontovat sami? Připravili jsme pro Vás článek o samostatné montáži. Doručení kurýrní službou má jednu výhodu, neztratíte čas cestou k nám na jih.

Pokud Vás zajímá přesná částka doručení, neváhejte nás kontaktovat zde s přesnou adresou. My Vám přesně spočítáme cenu přepravy, probereme s vámi montáž střešního stanu a následně Vám stan zašleme.

 

3. Druhou možností je, že nás navštívíte v Českých Budějovicích. My Vám stan předvedeme a důkladně Vám vysvětlíme jeho používání. Poté stan společně nainstalujeme na Vaše auto. Je třeba ale počítat s tím, že namontovat střešní stan na auto trvá zhruba 60-90 minut. Záleží na druhu vozidla.

Že to k nám máte daleko? Tak si vyzvednutí stanu spojte s poznáním krás Jižních Čech. Rádi Vám poradíme nějaký tip na kouzelné místo v našem regionu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jedna odpověď

  1. Dobry den, máme škodu scala a myslím ze zátěž na střechu je nějak 70 kg. jak je to řešeno když by tam měli spát dvě osoby?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *